Eğitim Profesyonellerine Özel

Eğitim & gelişim profesyonellerinin mesleki yetkinlik gelişimini önemsiyoruz.

Eğitimcinin Eğitimi

Kurumsal Eğitmenin El Kitabını baz alan “Eğitimcinin Eğitimi” içeriğimiz bugün kurumsal dünyada özgüvenli, donanımlı ve katılımcıları önünde kendisini konfor alanında hisseden «eğitim profesyonelleri» yetiştirmek için «eğitmenler tarafından» özel olarak tasarlandı.

Eğitimin en güçlü özelliğinin, kazanılan kavramsal bilginin davranış ve beceriye dönüşmesine olanak sağlaması olduğunu düşünüyoruz.

Kurumsal Eğitmenin El Kitabına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Eğitsel Tasarımcı Eğitimi

Eğitsel tasarımcı eğitimi; yetişkin öğrenme prensipleri, öğrenme stilleri, eğitsel tasarım yaklaşım, yöntem ve araçları gibi «eğitim öncesine» yönelik farklı bir yetkinlik setine odaklanmaktadır.

Hem tasarımı hem de icrası ile uzmanlık gerektiren bu program Yarım Elma Danışmanlık eğitmenleri tarafından özellikle günümüz kurumsal akademileri bünyesinde görev yapan iç eğitmenler, tasarımcılar ve eğitim uzmanları için geliştirildi.

Eğitsel Tasarımcı Eğitimi Programımızın katılımcılarını sınıf içinde aldıkları kavramsal bilgiyi iş ortamına etkin transfer edebilmeleri için eğitsel yönerge tasarım mentorluğu ile destekliyoruz.

Eğitsel Tasarımcının El Kitabına buradan ulaşabilirsiniz.